Shperblime me motoristet

Shperblime me motoristet
harley davidson 300

Kurse 10 % ose me shume me
programin tone te uljeve Harley@Davidson

Bashkohuni me preogramin e anetaresimit projektuar per motorristet

Kenaquni me motorin tuaj dhe fitoni ! Si nje anetar i ketij programi you do te fitoni 10 % ose me shume ne 2.1000 hotele dhe resorte ne USA,Kanada dhe Karaibe.Ne bregdet,mal , rruge te ngushta te jeni te sigurt ne jemi aty.

Rregjistrohu ne programin e « udheto « te BW

Ky eshte nje anetaresim ekskluziv dhe specifik per motorristat

 
 
Perfitimet nga anetaresimi ne program
 • Perfitoni direkt statusin gold sapo te rregjistroheni ne kete program
 • Fitoni 10 pike per çdo USD harxhuar ne qendrimet
 • Gold Members receive 10% bonus points on each qualified stay
 • Receive a discount of 10% or more on room rates at Best Western Hotels & Resorts
 • Pikët kurrë nuk përfundojnë
Perfitimet ekskluzive te anetareve H.O.G
 • Si nje anetar i H.O.G. you merrni automatikisht statusin Platinium Rregjistrohu
Hotelet miqesore me motorristet
 • Zgjidhni nag me shume se 1.200 hotele miqesore me motorriste ne bote
 • Keto hotele ju sigurojne hyrje ne nje stacion larjeje ose ju sigurojne peshqire per motorrin tuaj

best western rewards 450

 
harley davidson 800a

Rregjistrohuni sot

Regjistrohuni në programin FALAS tonë të shpërblimeve dhe filloni
duke marrë përfitimet tuaja sot!

[widgetkit id="52" name="Ride Rewards"]


Pa marrë parasysh se sa shpesh qëndroni në familjen tonë të hoteleve, do të gjeni shpërblime të shkëlqyera. Ju do të gjeni se perks dhe përfitimet të shtoni deri në disa shpërblime shumë mbresëlënëse, me të vërtetë.

 

I Arte

aarp gold member card

Fito 10 % pike bonus per qendrim

 • Rregjistrim automatik per anetaret e programit
 • Piket nuk skadojne asnjehere
 • Perhere mundesi per te bere rezervim
 • Linje rezervimesh vetem per ju
 • Room upgrade2 Akomodim ne dhome te nje cilesie me te larte
 • Dhurata of pike si shenje falenderimi per j u

Platinum

aarp platinum member card

Firo 15 %pike shtese per qendrim

 • 15 nete, 10 qendrime kualifikuese, ose 15,000 pike per tu kualifikuar*
 • Piket nuk skadojne kurre
 • Nuk ka data te mbyllura
 • Linje ekskluzive reservimesh
 • Dhome me e mire**
 • Dhurate mirenjohje

Diamond

aarp diamond member card

Earn 30% bonus points per stay

 • 30 nate, 20 qendrime kualifikuese ose 30,000 pike per tu kualifikuar*
 • Piket nuk skadojne kurre
 • Nuk ka data te mbyllura
 • Linje ekskluzive rezervimesh
 • Dhome me e mire**
 • Dhurate mirenjohje

Diamant i Pergjedhur

aarp diamond select member card

Earn 50% bonus points per stay

 • 50 nete, 40 qendrime kualifikuese, ose 50,000 pike per tu kualifikuar*
 • Piket nuk skadojne kurre
 • Nuk ka data te mbyllura
 • Linje ekskluzive rezervimesh
 • Dhome me e mire**
 • Dhurate mirenjohje

PYETJET ME TE ZAKONSHME

Ç’fare eshte programi i udhetimit BW

Programi shperblyes i udhetimit eshte nje program i projektuar ekskuzivisht per te apasionuarit pas motorrave Harley Davidson .Si nje anetar i ketij programi ju perfitoni automatikisht statusin Gold dhe fitoni 10 %pike bonus per  ç’do qendrim ne BW. Anetaresimi eshte fals dhe eshte i vlefshen per te gjithe personat qe banojne me USA dhe Canada

Si fitohen piket ?

Fito 10 pike per USD te shpenzuar per qendrimet ne hotelet e BW.Pike mund te fitohen edhe duke perdorur nje produkt apo sherbim nga nje prej partnereve tane.

Si fitoj shperblime me linajt ajrore ?

Nese deshironi ju mund te fitoni milje ne vend te pikeve. Anetaret e BW fitojne 250 milje per qendrim dhe mund te zgjidhni nga perzgjedhja e Airline Partners,perfshire American Airlines,Delta AirLines,Northwest Airline si dhe shume te tjera

Si mund ti perdor piket ?

Piket ne kete program kane nje larmi te madhe perdorimi : nete fjetje falas ne hotel BW,milje nga linjat ajrore,karte dhurate per blerje, darka,dhe argetim

Si mund te behem pjese e programit

Pjese e ketij programi mund te behesh shume thjesht .Apliko tani online ose telefone 1-888

Mund ta transferoj anetaresimin tim ne Bw ne programin eudhetimit BW ?

Po, kjo gje behet duke telefonuar sherbimin e klientit . 1(888) BW2BIKE (1(888) 292-2453)

Kur skadojne piket e grumbulluara?

Kurre

TERMET DHE KUSHTET

* Activity required per calendar year to achieve or maintain status. Only points earned on hotel stays will count towards elite qualification.
** Specialty rooms or suites may not qualify for room upgrades

Menu

 Albanian
Menu